Danas, 26.3.2026., održalo se pripovijedanje bajki u OŠ I.B.Mažuranić u Koškoj. Naš su razred predstavile dvije učenice 4.a Barabara Čolić i Lucija Božić. Barbara je pripovijedala s puno osjećaja i emocijama bajku Djevojčica sa šibicama. Pohvaljena je za iznošenje emocija riječju i mimikom lica, te za dikciju i izražajnost govorenja. Lucija je pripovijedala Šumu Striborovu. Pohvaljena je za pristup izričaju kroz ton riječi, pokrete tijela. Unijela je nešto sasvim novo, drugačije, što još nisu vidjeli…Spojila je tradiciju i moderni izričaj. Vrlo kreativan pristup, donio im je uspjeha u radu. Čestitam učenicama!
učiteljica Mirela Rudec
